Acil Yardım :112 - İtfaiye :110 - Telefon arıza :121 - İnternet arıza :444 0 375 - Doğal gaz :(0554) 872 15 63 - Elektrik arıza :(0554) 872 15 56 - Su arıza :(0554) 872 15 66 - Güvenlik :640 13 33


Başkent OSB Yönetimi, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi Makamında Ziyaret Etti.

Güncelleme:22 Temmuz 2010

Başkent Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Şadi Türk Başkanlığında, Başkanvekili Cavat Kömürcü,Yönetim Kurulu üyeleri Burhan Akkoç, Mehmet Ergin, Nihat Örnek, Hukuk danışmanı Avukat Abidin Şahin, Denetim Kurulu Üyeleri Sırrı Yetkin ve Şemsettin Özdemir’den oluşan heyet, bölgenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Şadi Türk’ten bölgeyle ilgili ayrıntılı bilgi alan Devlet Bahçeli, bölge ve sanayicinin sıkıntılarının neler olduğunu sorarak, sanayinin ülke kalkınmasındaki önemini bildiklerini, sanayicinin önündeki engellerin kalkması gerektiğini söyledi.

Dünya Gazetesi: Ziraat Bankası’ndan ilk kez sanayi kredisi.

Güncelleme:20 Temmuz 2010

Ziraat Bankasi’ndan
ilk kez sanayi kredisi

Başkent Organize Sanayi Bölgesi (Başkent OSB) ile Ziraat Bankası arasında sanayi kredisi protokolü imzalandı. Başkent OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ile Ziraat Bankası Genel Müdür Başyardımcısı Senih Boyacıgil, Başkent OSB’de sanayi kredisi protokolüne imza attılar. Türk, 500 katılımcısı olan Başkent OSB’nin Ziraat Bankası’nın sanayi kredisine kavuşmasının oldukça önemli olduğunu söyledi. Ziraat Bankası Genel Müdür Başyardımcısı Senih Boyacıgil ise Ziraat Bankası’nın piyasa komisyonları ve faiz oranlarının çok altinda kredi sunduğunu kaydetti. Ziraat’ın geçtiğimiz günlerde Dünya Bankası`ndan KOBİ’ler yatırım ve işletme sermayesi ile finansal kiralama ihtiyaçlarının finansmanı için 200 milyon dolar tutarında krediyi sağladığını hatırlatan Boyacıgil, kredinin serbest kalmasıyla KOBİ`ler ve sanayicilere daha fazla destek olabileceklerini belirtti.

Başkent OSB – T.C. Ziraat Bankası İşbirliği Protokolü.

Güncelleme:16 Temmuz 2010

14 Temmuz 2010 tarihinde; Başkent OSB Yönetim Kurulu, Başkent OSB Katılımcıları ve T.C. Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Yetkililerinin hazır bulunduğu törende Başkent OSB – T.C. Ziraat Bankası işbirliği protokolü, Başkent OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şadi TÜRK ve T.C. Ziraat Bankası Genel Müdür Başyardımcısı Senih BOYACIGİL tarafından imzalandı.

Katılımcılarımıza Ziraat Bankası tarafından sağlanan kredi avantajları konulu bir brifing verildi. Protokol; “Bankanın bu kapsamda imzaladığı ilk olma” özelliğini de taşımaktadır.

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Güncelleme:13 Temmuz 2010

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Bölge Müdürü, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nu makamında ziyaret etmiş ve Başkent Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi vermiştir.