Acil Yardım :112 - İtfaiye :110 - Telefon arıza :121 - İnternet arıza :444 0 375 - Doğal gaz :(0554) 872 15 63 - Elektrik arıza :(0554) 872 15 56 - Su arıza :(0554) 872 15 66 - Güvenlik :640 13 33


BAŞKENT OSB YÖNETİMİ GÖKÇEK’İ ZİYARET ETTİ

Güncelleme:17 Mart 2014

Başkent OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şadi Türk öncülüğünde; Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdürlüğü Yöneticileri ve Başkent OSB katılımcılarından oluşan heyet Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Melih Gökçek’i makamında ziyaret etti. 10 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette, Başkent OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk ve beraberindeki ziyaretçiler, Ankara Büyükşehir Belediyesinden OSB olarak beklentilerini, sorunlarını ve çözüme kavuşmasını istedikleri Başkent OSB’nin yol durumunu dile getirdiler. Başkan Gökçek, Şadi Türk ve beraberindeki misafirlerini dikkatle dinleyerek var olan sorunlar üzerine notlar aldı. Başkent OSB’nin yol sorunu ile ilgili Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile telefonda görüşen Melih Gökçek, gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Başkent OSB Yönetimi sorunlarını ve beklentilerini dile getirdikten sonra teşekkürlerini ileterek makamında ayrıldılar.

İMES OSB BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

Güncelleme:08 Mart 2014

İmes OSB Bölge Müdürü Sayın Direnç Özdebir ve İmes OSB Birim Yöneticileri 07.03.2014 tarihinde bölgemizi ziyaret ettiler. Direnç Özdebir ve beraberindeki Birim Yöneticileri Başkent OSB Bölge Müdürü İsmet Üstündağ ve Bölge Müdür Yardımcısı Sevda Güvenç tarafından karşılandı. Başkent OSB’yi kendilerine rol model olarak belirleyen İmes OSB detaylı incelemelerde bulundu. Başkent OSB ‘nin kuruluş aşaması, yapılaşması ve yönetim şekli hakkında bilgiler alan İmes OSB, bölge binasını gezerek notlar aldı. Bölge misafirlerimize Başkent OSB’nin tarihçesini ve son durumunu daha net görebilmeleri adına Başkent OSB tanıtım filmimiz izlettirildi. Başkent OSB bölge Müdürü Sayın İsmet Üstündağ, İmes OSB Bölge Müdürü Sayın Direnç Özdebir’in Başkent OSB ve genel OSB’ler hakkında sorularını yanıtladı. İmes OSB heyeti misafirperverliklerinden ve verdikleri bilgilerden dolayı Başkent OSB Bölge Yöneticilerine teşekkürlerini ileterek Bölgemizden ayrıldılar.