Acil Yardım :112 - İtfaiye :110 - Telefon arıza :121 - İnternet arıza :444 0 375 - Doğal gaz :(0554) 872 15 63 - Elektrik arıza :(0554) 872 15 56 - Su arıza :(0554) 872 15 66 - Güvenlik :640 13 33


ASO 54. YIL ÖDÜL TÖRENİ’NDE ŞA-RA GROUP VE KATILIMCILARIMIZA ÖDÜL YAĞDI! [22.01.2018]

Güncelleme:22 Ocak 2018

22 Ocak 2018 tarihinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile gerçekleşen ASO 54. Yıl Ödül Töreni’nde aralarında Türkiye’nin en başarılı sanayi kuruluşlarından biri olan ŞA-RA nında bulunduğu Aselsan A.Ş. ve Akana Mühendislik A.Ş. gibi 54 başarılı firma ödül aldı.

Yönetim Kurulu başkanımız Sayın Şadi TÜRK’ün Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı ŞA-RA Enerji İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. , ” 2017 Kurumlar Vergisi” ve ”Yaratılan Katma Değer” dalında ödül aldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teslim ettiği ödülleri, Yönetim Kurulu Başkanımız Şadi Türk teslim aldı.

Katılımcılarımızı tebrik ediyor ve aynı zamanda teşekkür ediyoruz.

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN ŞADİ TÜRK’ÜN ‘’10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’’ MESAJI. [10.01.2018]

Güncelleme:10 Ocak 2018

‘’Ülkemizin, toplumumuzun  her haberi, doğru tarafsız ve hızlı bir şekilde alabilmesini sağlayan, geniş dünya görüşü ile kalemini doğru habercilik için çalıştıran ve  işine sonsuz bir sevgi ile bağlı tüm Gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.’’

 

Şadi TÜRK
  Yönetim Kurulu Başkanı

ASO 1 YENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI NİYAZİ AKDAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ. [04.01.2018]

Güncelleme:04 Ocak 2018

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şadi Türk ve Yönetim/Denetim Kurulu Üyelerimiz, Bölge Müdürümüzün de katılımı ile ASO 1.OSB  yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Niyazi Akdaş ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek “hayırlı olsun ”dileklerinde bulundu.

İki OSB’nin yönetim ekiplerinin birbirini daha yakından tanıdığı ve görüş alış verişlerinin de yapıldığı buluşma oldukça verimli geçti. Ankara’da bulunan organize sanayi bölgelerinin genel durumları ve yaşanılan sorunların görüşüldüğü ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanımız Şadi Türk  ve ASO 1 Yönetim Kurulu Niyazi Akdaş işbirliğinin önemi ve OSB’lerde eğitim hakkında önemli  düşünceler den bahsettiler.

Yönetim Kurulu Başkanımız, Sn. Şadi Türk konuşmasında; Başkent OSB’de yapılan projeler ve hayata geçen önemli işler hakkında bilgiler verdi. Başkent OSB’nin Türkiye’de kendi olanaklarıyla kurulan tek OSB olduğuna dikkat çeken Şadi Türk, ”Başkent OSB Yönetim Kurulu olarak, klasik OSB anlayışı dışında dünyayla rekabet edebilir ürün üretmeyi hedefliyor, bunun içinde üniversitelerle yoğun bir şekilde işbirliği içinde çalışmalar yürütüyoruz. Ankara’da faaliyet gösteren Organize Sanayi Bölgeleri ile güç birliği yaparak sanayide yaşanılan sorunları birlikte çözeceğimize inanıyorum. Ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan girişimcilerden oluşan ASO 1. OSB’nin yeni yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

AO 1 Yönetim Kurulu Başkanı Başkan Niyazi Akdaş, ziyaretten dolayı hissettiği memnuniyeti ifade etmesinin hemen ardından,  OSB’lerin gelişim süreçlerinde yaşanılan zorlukları aşabilme konusunda Başkent Organize Sanayi Bölgesi ile beraber hareket edebileceklerini belirterek OSB’lerin şehrin kalkınmasındaki önemine değindi.

İki Yönetim Kurulu Başkanı ve ekibi, ortak projelerde yer alma üzerine fikir birliği ile sonlandırdıkları görüşmeleri bundan sonra daha sık yapmaya karar verdi.