Acil Yardım :112 - İtfaiye :110 - Telefon arıza :121 - İnternet arıza :444 0 375 - Doğal gaz :(0554) 872 15 63 - Elektrik arıza :(0554) 872 15 56 - Su arıza :(0554) 872 15 66 - Güvenlik :640 13 33


YÖNETİM KURULUMUZ, KATILIMCILARIMIZDAN CENTURION VE YORUM MATBAASINI ZİYARET ETTİ [13.02.2018]

19 Şubat 2018

CENTURION

” Kronik hastalıkların tedavisinde global bir marka olmak” vizyonu ile uzun yıllardır ilaç sektörünün önde gelen isimlerinden  biri olan Centurion Pharma, AR-GE ve üretim tesisini İstanbul’dan Ankara Başkent OSB’ye taşımayı tercih etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Şadi Türk, beraberinde Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimiz, Bölge Müdürümüz ve Bölge Müdür Yardımcımızın da olduğu bir heyet ile yeni katılımcımıza hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Son derece donanımlı, modern bir şekilde hazırlanan ve her hastanın modern tedavi alternatiflerini ve yüksek yaşam kalitesini hak ettiğini düşünen Centurion Pharma, 2011 yılından itibaren Ar-Ge departmanını oluşturarak alanlarında spesifik ve özel ürünlerin ülkemizde geliştirilmesi ve üretilmesi için önemli adımlar atan bir firma olma özelliği de taşıyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerine oldukça önem veren Centurion firmasına bir kez daha bölgemize hoş geldin diyoruz.

 

YORUM MATBAASI

Başkent OSB’nin yeni katılımcılarından ve Türkiye’nin kendi sektörüne yön veren isimlerinden olan ve 1981 yılından beri basım ve yayın sektöründe hizmet veren Yorum Matbaa Yönetim Kurulu Ekibine hoş geldin ziyareti gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Şadi Türk, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Bölge Müdür ve Müdür yardımcımızı en iyi şekilde karşılayan, Başkent OSB Yönetimi hakkında güzel sözleriniz ve övgülerini sunan Yorum Matbaa ve ekibine tekrar hoş geldiniz diyoruz.

Temel prensibi, kaliteli üretim ve zamanında iş teslimi olan, en son teknolojiyi, profesyonel yönetici ve uzman çalışanlar ile  buluşturarak, uluslararası standartlarda hizmet vermek olan Yorum Matbaacılık, Başkent OSB Yönetimi ve Bölge hizmetlerinin çok iyi olması nedeni ile bölgemizi tercih eden katılımcılarımızdan.