Acil Yardım :112 - İtfaiye :110 - Telefon arıza :121 - İnternet arıza :444 0 375 - Doğal gaz :(0554) 872 15 63 - Elektrik arıza :(0554) 872 15 56 - Su arıza :(0554) 872 15 66 - Güvenlik :640 13 33


‘’OSB’LERDE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME PROJESİ’’ ‘NİN AÇILIŞ TOPLANTISI BÖLGEMİZDE GERÇEKLEŞTİ.

21 Ağustos 2020

Başkanımız Şadi Türk’ün ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile UNDP ‘nin ortak yürüttüğü ‘’OSB’lerde Teknoloji Geliştirme Projesi’’ nin açılış toplantısı bölgemizde gerçekleşti.

Gerçekleştirilen toplantıya Başkanımız Şadi Türk ile Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Arda Şengeç, Bölge Müdürü İsmet Üstündağ, Bölge Müdür Yard. Sevda Güvenç ve Projeler ve Kalite Birimimizden Dilara Danacı katılırken, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı Ofisi Doç. Dr. Mehmet Cansız, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Orhan Kılınç, Ulusal Plan, Program ve Stratejiler Dairesi Başkanlığı Uzman Burak Reis Sat ile UNDP Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme Portföy Yöneticisi Pelin Rodoplu katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’ndan Doç. Dr. Mehmet Cansız üzerinde çalışılan ve bölgemizin pilot bölge seçildiği projenin katılımcılara katkısı, sürdürülebilir hale gelebilmesi için yapılması gerekenleri ve daha birçok detayı Bölge Yönetimimiz ile paylaştı. Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Orhan Kılınç Bölgemizin proje için önemli bir konumda olduğundan bahsetti.

Açılış toplantısının ardından Proje ekibi katılımcı ziyaretlerine başladılar.